BetterStyle (poprzednio Betterware) – współpraca z BetterStyle (poprzednio Betterware)

Współpraca z BetterStyle (poprzednio Betterware)  – ostań przedstawicielem BetterStyle (poprzednio Betterware)

Zastanawiasz się co zyskasz dzięki współpracy z BetterStyle (poprzednio Betterware) Polska? Czemu produkty marki BetterStyle (poprzednio Betterware) od lat cieszą się tak dużym zainteresowaniem i uznaniem? Czemu warto zostać przedstawicielem BetterStyle (poprzednio Betterware)? Zanim odpowiem Ci na te pytania pozwól, że na początek przytoczę Ci pewne słowa:

„..Człowiek przychodzi na świat po to, aby żyć, nie po to, by po prostu istnieć. Będę korzystał z danego mi czasu..” Jack London

A czy Ty w pełni korzystasz z danego Ci czasu? Zapoznaj się z moją stroną i poznaj skuteczny sposób, dzięki któremu staniesz się niezależny finansowo. A jeśli będziesz chciał, pokażę jak możesz stworzyć własny biznes, który zapewni Ci wysokie dochody. Pamiętaj tylko o tym, że współpraca z BetterStyle (poprzednio Betterware) to Twoja okazja na dobrze zaplanowany i wykorzystany czas. 

BetterStyle (poprzednio Betterware) w ofercie ma pyszne kawy

O BetterStyle (poprzednio Betterware)

Współpraca z BetterStyle (poprzednio Betterware) ma wiele zalet.

BetterStyle (poprzednio Betterware) odmieni Twoje spojrzenie na dom. Produkty tej marki zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o ułatwieniu wszystkich domowych czynności. Wyobraź sobie, jak przyjemne może być gotowanie czy prace w ogrodzie, dzięki produktom BetterStyle (poprzednio Betterware), które cechuje najwyższa jakość, wysoka funkcjonalność, precyzja wykonania i atrakcyjna cena. Tym bardziej, że będąc członkiem klubu BetterStyle (poprzednio Betterware) Polska, masz możliwość kupowania produktów z katalogu BetterStyle (poprzednio Betterware) Polska w cenach dla przedstawicieli. Oszczędzasz już dzięki temu, że taniej kupujesz artykuły do własnego użytku. A przy okazji zarabiasz, gdyż mając dostęp do produktów po cenach dla przedstawicieli, możesz je sprzedawać znajomym czy przyjaciołom. A 23% ceny katalogowej to Twój natychmiastowy zysk. Co więcej, im większej liczbie znajomych zaprezentujesz katalogi, tym więcej zbierzesz zamówień i tym samym więcej zarobisz.

Ponadto, będąc przedstawicielem BetterStyle (poprzednio Betterware) możesz tworzyć własny biznes, dobrze zarabiać i tym samym realizować swoje marzenia. Toteż zastanów się czy wolisz czekać, aż spotkasz złotą rybkę. Czy jednak wolisz już dziś zacząć spełniać marzenie o wakacjach w egzotycznym kraju, nowym luksusowym samochodzie czy uroczym drewnianym domku nad jeziorem. Zarejestruj się przy pomocy formularza, a chętnie pomogę Ci w stworzeniu i dalszym rozwoju Twojego biznesu. Wystarczy, że kliknie tutaj – rejestracja w BetterStyle (poprzednio Betterware).

Zamówienia w BetterStyle (poprzednio Betterware):

Z

Wielkość składanego zamówienia jest dowolna

Z

Zamówienie można składać telefonicznie, przez Internet, bądź faksem

Z

Paczka jest dostarczana na wskazany adres przez firmę kurierską

Z

Katalog jest dostępny na stronie w formie elektronicznej i tradycyjnej papierowej

Współpraca z BetterStyle (poprzednio Betterware)

Jeśli jesteś na tej stronie, to zapewne dlatego, że chciałbyś się dowiedzieć w jaki sposób mógłbyś dodatkowo zarobić prawda? Chciałbyś mieć pracę, w której mógłbyś się rozwijać? Chciałbyś również czuć radość i satysfakcję z wykonywanej pracy? Dzięki współpracy z BetterStyle (poprzednio Betterware) to wszystko uda Ci się osiągnąć.

Wystarczy, że dołączysz do zespołu ludzi, którym już się udało. Zastanawiasz się czy i Tobie się uda? Oczywiście, że tak! Zrób pierwszy krok w stronę sukcesu i już dziś przekonaj się jak w prosty i przyjemny sposób możesz zarabiać.

Warto zostać członkiem Klubu BetterStyle (poprzednio Betterware) ponieważ:

  • będziesz współpracował z firmą, która ma przyjacielskie relacje ze współpracownikami,
  • dostaniesz możliwość udziału w szkoleniach, dzięki którym udoskonalisz swoje techniki rozmowy z klientami,
  • od razu możesz rozpocząć współpracę z BetterStyle (poprzednio Betterware),
  • 23% ceny katalogowej produktów to Twój zarobek,
  • współpracując z BetterStyle (poprzednio Betterware) sam możesz stać się sponsorem zapraszając do współpracy znajomych i dostając prowizję od ich sprzedaży.

Pamiętaj, że “ten jeden krok, wybranie celu i trzymanie się go, zmienia wszystko.” (Scott Reed)

Współpraca z BetterStyle (poprzednio Betterware)
Współpraca z BetterStyle (poprzednio Betterware) umożliwia dodatkowe zarobki
Stwórz własny biznes z BetterStyle (poprzednio Betterware)

W BetterStyle (poprzednio Betterware) zarabiasz przez:

  1. Oszczędzanie – Dzięki rejestracji w BETTERWARE masz możliwość kupowania na własny użytek produktów gospodarstwa domowego, środków czystości oraz artykułów zdrowotnych, które są hitem na rynku polskimi. Towar zamawiasz w naszej firmie bez wymogów i limitów co do częstotliwości i wielkości zamówienia. Wyobraź sobie, że już od dzisiaj kupujesz najlepsze dla siebie produkty do swojego domu bądź mieszkania za cenę niższą o 30%. Pomyśl sobie ile w ciągu roku zaoszczędzisz.
  2. Sprzedaż – Rejestracja w BetterStyle (poprzednio Betterware) umożliwia sprzedawanie znajomym produktów z katalogu. Twój zarobek to 23 % różnica między ceną zakupu a katalogową. Współpracę z BetterStyle (poprzednio Betterware) traktować możesz jako źródło dodatkowych pieniędzy do budżetu domowego. Zamówienia składane przez trzy kolejne miesiące za 320,00zł (według cen katalogowych) uprawniają do otrzymania kolejnych upominków od BetterStyle (poprzednio Betterware) zgodnie z programem łatwy start.
  3. Tworzenie własnego biznesu – Twoja rejestracja w BetterStyle (poprzednio Betterware) umożliwia Ci również tworzenie własnego biznesu bez inwestycji. Tworzysz zespół konsultantów co otwiera drogę do najwyższych zarobków. Ty będziesz swoim szefem, sam zdecydujesz o czasie i miejscu pracy. Prezentujesz ofertę firmy i zapraszasz potencjalne osoby do swojego zespołu konsultantów. Będą oni kupować dla siebie produkty lub zbierać zamówienia i zarabiać na sprzedaży za którą Ty dostajesz prowizję. Więcej informacji o prowizjach i zarabianiu na tworzeniu grupy znajdziesz w planie marketingowym, oraz krokach do kariery.
Rejestracja