Najczęściej zadawane pytania – poradnik BetterStyle (poprzednio Betterware)

Poradnik BetterStyle (poprzednio Betterware)

Sprawdź najczęściej zadawane pytania na temat BetterStyle (poprzednio Betterware). Poradnik BetterStyle (poprzednio Betterware), pozwoli poznać Ci firmę oraz jej zasady. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące Cię kwestie, zapraszamy do kontaktu.

Jak zarabiam pieniądze w BetterStyle (poprzednio Betterware)?

Współpraca z BetterStyle (poprzednio Betterware) jest bardzo prosta. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego zostajesz Przedstawicielem BetterStyle (poprzednio Betterware) Twój zarobek to 23% ceny katalogowej. Kupujesz produkty zawsze taniej, niezależnie od wysokości zamówienia i możesz je sprzedawać a 23% ceny katalogowej stanowi Twój natychmiastowy zarobek. Zarabiasz również pieniądze dzięki tworzeniu własnego zespołu a firma wypłaca dodatkowe rabaty, których wysokość zależy od obrotów Twojego zespołu.

Czy w BetterStyle (poprzednio Betterware) są dodatkowe opłaty?

Podjęcie współpracy z BetterStyle (poprzednio Betterware) jest darmowe i do niczego nie zobowiązuje. Dodatkowo otrzymasz ode mnie darmowy aktualny katalog.

Czy płacę dodatkowo za dostawę paczki?

W BetterStyle (poprzednio Betterware) możesz zamawiać produkty w dowolnej ilości. Zamówienie do 240 zł (według cen przedstawiciela) jest dostarczane na Twój koszt i opłata dostawy wynosi 14.00zł, a zamówienie powyżej 240,00 zł (według cen przedstawiciela) jest dostarczane na koszt BetterStyle (poprzednio Betterware). Twoja cena zakupu jako przedstawiciela jest zawsze ceną hurtową niezależnie od wielkości zamówienia.

Jak często muszę zamawiać produkty?

W ciągu miesiąca możesz zamówić dowolną ilość produktów ponieważ nie ma minimalnej ani maksymalnej kwoty zamówienia. Możesz również składać zamówienie raz lub wiele razy w miesiącu.

Skąd mogę otrzymać katalogi?

Katalog BetterStyle (poprzednio Betterware) prezentuje wiele produktów firmy. Po wypełnieniu formularza na tej stronie otrzymasz ode mnie katalog gratis. Firma BetterStyle (poprzednio Betterware) dokłada obligatoryjnie po jednym darmowym katalogu do każdej zamówionej przez Ciebie paczki. Jeśli potrzebujesz więcej katalogów kupujesz je w BetterStyle (poprzednio Betterware). Katalogi mają ładną szatę graficzną i zachęcają do zakupów. W katalogu BetterStyle (poprzednio Betterware) Poland każdy znajdzie dla siebie ciekawe produkty. W każdym katalogu znajdziesz wiele promocji!

Co to są punkty przypisane w cenniku do każdego produktu?

W BetterStyle (poprzednio Betterware) wszystkie produkty z oferty katalogowej mają przypisaną cenę katalogową, hurtową oraz wartości punktowe. Punkty są potrzebne do wyliczenia (zgodnie z Planem Marketingowym) dodatkowych pieniędzy Tobie za tworzenie własnego zespołu – chętnie udzielę informacji o sposobie ich naliczania.

Co to jest własny zespół?

Zapraszasz Twoich znajomych do BetterStyle (poprzednio Betterware) Poland i zachęcasz ich aby oni też opowiedzieli swoim znajomym o firmie i zachęcili do wstąpienia do klubu BetterStyle (poprzednio Betterware). Tworząc zespół osób kupujących produkty w BetterStyle (poprzednio Betterware) zarabiasz dodatkowe pieniądze wypłacane Tobie przez BetterStyle (poprzednio Betterware) w formie rabatu na Twoje zamówienia lub premii.

W jaki sposób BetterStyle (poprzednio Betterware) określa wielkość mojego rabatu?

Tworząc własny zespól masz szansę na uzyskanie dodatkowych rabatów na własne zamówienia ponieważ w BetterStyle (poprzednio Betterware) jest system nagradzania za sprzedaż zespołową (plan marketingowy). Każde zamówienie złożone przez członków Twojego zespołu jest dodawane i wielkość obrotów decyduje o wysokości Twojego rabatu! Chętnie udzielę dodatkowych informacji – proszę o kontakt.

Czy tworzenie zespołu jest konieczne?

W BetterStyle (poprzednio Betterware) sam decydujesz czy kupujesz tylko dla siebie w cenach hurtowych czyli jesteś stałym klientem czy też tworzysz własny zespół. Rabaty uzależnione są jedynie od wielkości obrotów i Ty decydujesz czy dodatkowe rabaty chcesz dostawać tylko dzięki własnej sprzedaży czy dzięki budowaniu własnej struktury sprzedaży.

Czy w BetterStyle (poprzednio Betterware) można szybko awansować?

System nagradzania w BetterStyle (poprzednio Betterware) odbiega od innych firm MLM. BetterStyle (poprzednio Betterware) oferuje przedstawicielom Plan Marketingowy w którym jest celowo spłaszczona struktura rabatów – tylko 5 progów co umożliwia szybkie pokonanie wszystkich szczebli i zdobycie tytułu LIDERA. Następnie zdobywasz tytuł Menadżera i otrzymujesz dodatkowe wypłaty! Chętnie udzielę dodatkowych informacji – proszę o kontakt.

Co muszę zrobić aby odebrać dodatkowe pieniądze?

Na każdym poziomie wystarczy kupić produkty tylko za 240,00 zł (cena przedstawiciela) a firma wypłaci Tobie pieniądze w formie rabatu lub przelewem na konto bankowe jeżeli masz własną działalność.

Czy w BetterStyle (poprzednio Betterware) stworzona struktura jest stabilna?

Tak ponieważ każda osoba zaproszona do Twojego zespołu otrzymuje osobisty numer identyfikacyjny i jest on trwale zlokalizowany w bazie firmy a dodatkowo masz pomoc ze strony BETTERWARE w zaopatrywaniu Twojej struktury w katalogi. Firma też wprowadza programy motywacyjne, które pozwolą Tobie na motywowanie do zakupów osoby współpracujące z Tobą.

Jakie wysokie zarobki mogę osiągnąć dzięki współpracy z BetterStyle (poprzednio Betterware)?

Wysokość zarobionych zależy wyłącznie od Twojego zaangażowania w budowę i motywowanie Twojego zespołu. Praca w BetterStyle (poprzednio Betterware) jest świetnym pomysłem ponieważ pracujesz tylko dla siebie kiedy chcesz, z kim chcesz i jak chcesz a dodatkowo masz zawsze naszą pomoc.

Czy są w BetterStyle (poprzednio Betterware) określone zasady wypłacania dodatkowych rabatów?

Wystarczy, że sam kupisz produkty za kwotę 240,00 zł (cena przedstawiciela) a firma wypłaci Tobie rabat za pracę z zespołem zgodnie z opracowanym systemem nagradzania – napisz do mnie a ja Tobie dokładnie opowiem jak możesz zarabiać i odbierać zarobione pieniądze w BETTERWARE.

Czy firma nagradza konsultantów prezentami?

Jeżeli po zarejestrowaniu się w BetterStyle (poprzednio Betterware) Poland przez 3 kolejne miesiące będziesz zamawiać produkty za 244,00 zł (cena przedstawiciela) otrzymasz prezenty z programu ŁATWY START. Dodatkowo są wprowadzane programy z dodatkowymi upominkami za aktywność w BetterStyle (poprzednio Betterware).

Gdzie znajdę plan marketingowy BetterStyle (poprzednio Betterware)?

Prezentację planu marketingowy BetterStyle (poprzednio Betterware) znajdziesz tutaj. Jeśli wolisz poznać więcej szczegółów zapraszam do kliknięcia tutaj

Gdzie znajdę regulamin BetterStyle (poprzednio Betterware)?

Regulamin BetterStyle (poprzednio Betterware) jest tutaj.

Gdzie znajdę przewodnik przedstawiciela?

Przewodnik przedstawiciela BetterStyle (poprzednio Betterware) jest tutaj.

Poradnik BetterStyle (poprzednio Betterware) – dodatkowa pomoc

Jeśli masz jeszcze pytania to napisz do mnie, mam wieloletnie doświadczenie w tym systemie i chętnie powiem Tobie jak pracować. Tutaj masz szansę na wysokie zarobki.

Jeśli jesteś zdecydowany podjąć współpracę z BETTERWARE to zapraszam, wypełnij formularz rejestracyjny a ja Tobie pomogę.

Więcej interesujących porad na temat współpracy z BetterStyle (poprzednio Betterware) znajdziesz także tutaj.

Betterstyle promocja
Rejestracja