Katalog BetterStyle (poprzednio Betterware) czerwiec 2021 – Betterstyle z wieloma nowościami

W czerwcu nadciąga nowy katalog BetterStyle (poprzednio Betterware). Jak co miesiąc możecie spodziewać się wielu ciekawych nowości. Od teraz firma 

Jeśli nadal nie masz konta w BetterStyle (poprzednio Betterware) warto je założyć – rejestracja BetterStyle (poprzednio Betterware)

Nowości produktowe – katalog BetterStyle (poprzednio Betterware) czerwiec 2021

Poniżej znajdziecie listę kilku nowości z czerwcowego katalogu Betterstyle:

Wykrawacz do dekoracji z owoców i warzyw 
Aż 4 różne końcówki służące do różnych celów: usuwania pestek z awokado i melona, wykrawania kulek i dekoracyjnych kształtów z owoców i warzyw. Solidnie wykonany: ostrza ze stali nierdzewnej, mocne uchwyty z tworzywa oraz osłonka zabezpieczająca na nożyk. Długość: 22 cm.

Pojemnik Jabłko
Świetny sposób na przechowywanie owoców, zapakowanie ich do torebki lub plecaka. Wysokość 10 cm, średnica 9 cm, pojemność 330 ml.

Wirówka do sałaty i ziół
Koniec z mozolnym osuszaniem liści sałaty! Dzięki tej funkcjonalnej i estetycznie wykonanej suszarce osuszysz je w kilkanaście sekund. Włóż liście do durszlaka, nałóż pokrywę i szybko kręć, trzymając za wystający bolec. Gotowe! Odwirowane z kropelek wody liście sałaty będą bardziej kruche i chrupkie, dłużej zachowają świeżość i apetyczny wygląd. Suszarka składa się z kilku elementów, które możesz wykorzystywać też do innych celów: pojemny durszlak przyda Ci się do odcedzania innych warzyw i makaronu, a miska – do mieszania składników sałatek. Wykonane z trwałego plastiku. Pojemność miski: 3 litry

Pojemnik na cebulę
Jak przechować niewykorzystany kawałek cebuli, by nie stracił świeżości? Schowaj go do specjalnego pojemnika mającego kształt wielkiej cebuli. Gdy włożysz cebulę w pojemniku do lodówki, inne przechowywane w niej produkty nie nabiorą intensywnego, cebulowego zapachu. Wykonany z mocnego tworzywa. 10 x 10 cm.

Kubek z pokrywką do mikrofalówki
Wygodnie podgrzejesz zupę lub napój w kubku w mikrofalówce. Wykonany z lekkiego tworzywa. Pojemność: 650 ml.

Zestaw osłonek na żywność
Bardziej uniwersalne niż pokrywki! Osłonki z mocnym ściągaczem, które pasują na naczynia o różnych średnicach: 12, 18, 22 i 26 cm. Wykonane z tworzywa foliowego. 4 sztuki.

Szklany pojemnik na przyprawy
W pokrywce znajdują się trzy różne rodzaje otworków do sypania przypraw. Dzięki klasycznemu designowi pojemnik pasuje do każdego wystroju kuchni i stołu. Wykonany ze szkła, pokrywa z tworzywa. Pojemność: 245 ml, 15 x 6 cm.

Świetne akcesoria na lato z katalogu Betterstyle

Świetne akcesoria na lato z katalogu Betterstyle

BETTERWARE – katalog miesięczny czerwiec 2021

Katalog Betterstyle w tym miesiącu wygląda tak:

Katalog BetterStyle (poprzednio Betterware) czerwiec 2021

Katalog BetterStyle (poprzednio Betterware) czerwiec 2021

Katalog BetterStyle (poprzednio Betterware) czerwiec 2021

Pełną czerwcową ofertę BetterStyle (poprzednio Betterware) sprawdzicie tutaj – Katalog BetterStyle (poprzednio Betterware) czerwiec 2021. 

Najnowsze informacje znajdziesz także na naszym Facebooku.

5/5 - (7 votes)

Rejestracja