Katalog Betterware marzec 2021 – przygotuj się na święta

Wiosnę czuć już w powietrzu, a oznacza to także zbliżające się Święta Wielkanocne. Z najnowszym marcowym katalogiem Betterware, przygotujesz dom do zbliżającej się Wielkanocy. Marcowy katalog Betterware jak zwykle jest przepełniony setkami pomysłów, które nie tylko ozdobią nasze otoczenie, ale przede wszystkim ułatwią nam życie.

Jeśli nadal nie masz konta w Betterware warto je założyć – rejestracja Betterware

Co zawiera nowego katalog Betterware marzec 2021?

Poniżej wymieniamy jedynie kilka nowości z katalogu:

Słoiczek na miód z łyżeczką
Wykonany z wysokiej jakości szkła i tworzywa. Łyżeczka, wkładana w wieczko, ułatwia nakładanie miodu bez kapania. 370 ml.

Pojemnik na ciasto
Przechowasz w nim i przetransportujesz ciasto, inne wypieki i przekąski. Mocne uchwyty w kształcie skrzydeł motyla ułatwiają wygodne przenoszenia pojemnika. Dekoracyjny wygląd, dbałość o detale i wysoka
jakość wykonania. Pięknie prezentuje się na kuchennym blacie i stole.

Podręczna miska 5 L z pokrywą
Do mieszania sałatek, wyrabiania ciasta, marynowania mięsa, przechowywania owoców oraz do 100 innych zastosowań. Praktyczna, pojemna, wygodna w użyciu. Nowoczesne wzornictwo i ergonomia. Wykonana z tworzywa. Średnica 31 cm, wysokość z pokrywą 15 cm.

Foremki ze stempelkami
Możesz wycinać nimi ciastka lub robić stempelki – wzory w lukrze lub innej masie cukierniczej. Wykonane z trwałego, bezpiecznego tworzywa bez zawartości BPA. 4 sztuki, 4 x 5 cm.

Zaczepiany pojemnik na odpadki
Możesz zaczepić go nad drzwiczkami przy blacie kuchennym. Bardzo praktyczny do zgarniania odpadków w trakcie przygotowywania posiłków. 26 x 15 x 13 cm, pojemność: 2 litry.

Tarka z wymiennym ostrzem i pojemnikiem
Dwie nakładki z różnymi ostrzami w dwóch kierunkach, co przyspiesza tarcie. Z pojemnikiem, do którego spadają wiórki.

Pionowy ociekacz na sztućce
Ma zdejmowaną podstawę, do której ocieka woda – sztućce nie stoją w wodzie. Dzielona nakładka umożliwia oddzielne wkładanie noży, łyżek, widelców i łyżeczek. Estetyczne wykonanie i nowoczesny design. Łatwo utrzymać go w czystości. 23 x 13 x 12 cm.

Teleskopowa miotełka do kurzu
Ma właściwości elektrostatyczne, dzięki temu przyciąga drobinki kurzu z czyszczonych miejsc. Puchate włosie jest delikatne, nie rysuje powierzchni. Można zdjąć i uprać. Teleskopowa: od 43 do 80 cm

Katalog Betterware marzec 2021

Katalog Betterware marzec 2021 ma wiele pomysłów na  Święta Wielkanocne.

Pełną marcową ofertę możecie przejrzeć tutaj – aktualny Katalog Betterware

Najnowsze informacje znajdziesz także na naszym Facebooku.

Poprzedni

Następny

Rejestracja