POWIĘKSZ SWÓJ ZESPÓŁ I ODBIERZ NAGRODY

Zaproś nowe osoby, rozbuduj swój zespół przed świętami i zgarnij cenne nagrody! Zacznij działać w swoim stylu – kupuj i zarabiaj!

1. Jeśli w listopadzie złożysz swoje pierwsze punktowane zamówienie, na powitanie otrzymasz za 1 zł mydełko z błotem i solą z Morza Martwego, bogate w składniki mineralne, mające dobroczynny wpływ na skórę. W pełni naturalne, nie zawiera konserwantów, syntetycznych nawilżaczy i plastyfikatorów. Wartość katalogowa: 19,90 zł
2. Jeśli Twoje zamówienie w listopadzie będzie miało wartość minimum 50P, dodatkowo otrzymasz za 1 zł zestaw”. aż 3 kosmetyków zawierający tonik i płyn micelarny Hydroclinic oraz maskarę pogrubiającą i wydłużającą Happy Lashes.

Jednocześnie zakwalifikujesz się do specjalnego programu z nagrodami tylko dla nowych klubowiczów „Łatwy Start”. Prezent pierwszego kroku w ramach programu Łatwy Start – tylko dla listopadowych, nowych Klubowiczów, którzy w listopadzie złoża 50 – punktowe zamówienie.

Zaproś w listopadzie nowe osoby i zyskaj!

1. Za PIERWSZĄ osobę zarejestrowaną w listopadzie, która złoży w listopadzie zamówienie za minimum 100P, otrzymasz za 1 zł rewelacyjny zestaw kompleksowo zwiększający produkcję kolagenu, czyli białka młodości: suplement diety Fish Collagen Joints&Skin oraz krem naprawczy i serum Collagen Booster, które regenerują matrix skóry, przynosząc spektakularny efekt w postaci wyraźnego odmłodzenia wyglądu.
Wartość katalogowa:209,70 zł

2. Za DRUGĄ I KAŻDĄ KOLEJNĄ osobę zarejestrowaną w listopadzie, która złoży w listopadzie zamówienie za minimum 100P, otrzymasz po 100 zł – za KAŻDĄ z nich!

UWAGA! Promocja obowiązuje tylko w listopadzie!

Rejestracja w BetterStyle jest darmowa.

Oceń wpis post

Rejestracja