Szczupła sylwetka i dobra forma w każdym wieku

Masz wrażenie, że Twój metabolizm stoi Ci na przeszkodzie? Twój organizm za wolno spala kalorie, za bardzo gromadzi wodę i tkankę tłuszczową?

Oto kilka podpowiedzi, jak „podkręcić” swój metabolizm:

  • Pokochaj pikantne dania. Ostre przyprawy, na przykład pieprz zawierający piperynę, zwiększają termogenezę, czyli wytwarzanie ciepła przez organizm poprzez spalanie kalorii i tkanki tłuszczowej. Red Tea Forte dostarcza 100 mg ekstraktu z czarnego pieprzu, w tym 10 mg piperyny.
  • Stosuj czerwoną herbatę pu-erh, biorącą udział w procesach termogenicznych. Nie przepadasz za jej smakiem? Aż 400 mg ekstraktu z czerwonej herbaty znajdziesz w każdej kapsułce Red Tea Forte.
  • Ogranicz cukier i węglowodany proste. A jeśli trudno zrezygnować Ci z potraw wysokowęglowodanowych (powiedzmy sobie szczerze: przeważnie są pyszne), suplementuj chrom. To właśnie chrom przyczynia się do prawidłowego metabolizmu węglowodanów oraz pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi. Red Tea Forte dostarcza 100 mcg pikolinianu chromu (forma chelatowa chromu).
  • Wykonuj ćwiczenia kardio i siłowe. Pamiętaj, że mięśnie spalają więcej kalorii niż tkanka tłuszczowa. Aby ćwiczenia przyniosły lepsze efekty, pół godziny przed ich rozpoczęciem weź kapsułkę Red Tea Forte. Zobaczysz różnicę – mocniej się spocisz, co oznacza, że tempo spalania wzrosło! 

Kapsulka

Korzystając z naturalnych „pogromców tłuszczu”, zawartych w Red Tea Forte, możesz przyspieszyć swój metabolizm, zwiększyć wydatkowanie energii i zredukować tkankę tłuszczową. red tea forte

Wciąż słyszysz od „życzliwych” osób: „Po ciąży nie wrócisz już do swojej poprzedniej figury” albo „Po czterdziestce nie schudniesz, nie ma szans”? Nie pozwól, by „dobre rady” odebrały Ci motywację i wiarę w siebie!

Oto plan dla Ciebie:

  • zdrowa dieta i uważne jedzenie,
  • regularne ćwiczenia fizyczne,
  • odpowiednia ilość snu i odpoczynku,
  • stosowanie skutecznych i bezpiecznych suplementów wspomagających odchudzanie.

Rejestracja w BetterStyle (poprzednio Betterware) jest bardzo prosta.  Jeśli chcesz zakupić Red Tea Forte wystarczy założyć darmowe konto. 

4.2/5 - (67 votes)

Rejestracja