Zaproś w listopadzie nowe osoby do BetterStyle i zyskaj więcej!

Za KAŻDĄ osobę zarejestrowaną w listopadzie, która złoży w listopadzie zamówienie za minimum 100P, otrzymasz za 1zł Wodę perfumowaną Caramella, która rozpieszcza zmysły jak pyszny deser z migdałami i kakao, uzależnia jak aromatyczna kawa i dodaje słodyczy jak wanilia. Wartość katalogowa: 69,90 zł

nagroda 1

DODATKOWO za DRUGĄ osobę zarejestrowaną w listopadzie, która złoży w listopadzie zamówienie za minimum 100P, otrzymasz Za 1 zł niesamowity zestaw zawierający 4 kosmetyki pielęgnacyjne Organ Queen z olejem arganowym z żelem pod prysznic, balsam w żelu do ciała i włosów, szampon i odżywkę do włosów oraz maskarę pogrubiającą i wydłużającą rzęsy Happy Lashes.

nagroda 2

DODATKOWO za TRZECIĄ osobę zarejestrowaną w listopadzie, która złoży w listopadzie zamówienie za minimum 100P, otrzymasz za 13-częściowy zestaw zawierający kwadratową patelnię grillową (26 x 26 x 4 cm), okrągłą patelnię (średnica 24,5 cm) oraz wymienną rączkę. Obie patelnie mają wielowarstwowe dno termo-akumulacyjne, dzięki czemu potrawy smażą się szybciej. Pokryte granitową powloką zapobiegającą przywieraniu, więc możesz smażyć na minimalnej ilości tłuszczu. Z odczepianą rączką pokrytą silikonem – wygoda i oszczędność miejsca. Można stosować je w piekarniku. Wykonane z aluminium wysokiej jakości.

nagroda 3

Promocja jest dostępna tylko w listopadzie 2021. 

 

Oceń wpis post

Rejestracja